top of page

Date and time is TBD

|

Praha 5

Vyškolte si vlastního ESG manažera

Pozor: událost se přesouvá na jiný termín v červnu, o konkrétním datu Vás budeme informovat co nejdříve.

Registration is closed
See other events
Vyškolte si vlastního ESG manažera
Vyškolte si vlastního ESG manažera

Zeit & Ort

Date and time is TBD

Praha 5, Radlická 333/150, 150 00 Praha 5, Czechia

Gäste

Über die Veranstaltung

Vyškolte si vlastního hvězdného ESG manažera

Kdy: 22.5 v 9.00

Kde: NHQ ČSOB Radlická 333/150, 150 00 Praha 5

Lektor: Karel Kotoun, zakladatel platformy Green0meter

S přicházejícími povinnostmi v oblasti nefinančního reportingu není pro nikoho tajemstvím, že poptávka po ESG specialistech je velká. Připojte se k nám na unikátní seminář, během kterého vám představíme řešení, jak najít toho správného ESG profesionála. Je totiž dost možné, že už ho máte ve firmě.

Během semináře se dozvíte:

  • Jaké online kurzy využít: Přehled osvědčených online kurzů zaměřených na ESG problematiku, které mohou posílit dovednosti vašeho týmu.
  • Jaké profily lidí hledat: Strategie pro identifikaci vhodných      kandidátů s odpovídajícími znalostmi a dovednostmi v oblasti ESG.
  • Jak se rozhodnout mezi kandidáty z venku v porovnání s kandidáty uvnitř firmy
  • Jak nastavit interní metodologii: Tipy na vytvoření efektivní interní      metodiky pro správu ESG záležitostí ve firmě.
  • Jak zapojit ESG manažera do organizační struktury:     Návody na začlenění ESG manažera do existující organizační struktury a procesů.
  • Jakou výši mzdy nabídnout: Rady a doporučení ohledně stanovení  vhodného platového rozmezí pro ESG manažera v souladu s tržními standardy a očekávanými pracovními náplněmi.

Proč je to důležité? Nejenom velké společnosti, které v příštím roce budou muset podat svůj první nefinanční report dle evropských standardů, ale i malé a střední podniky dnes cítí, že potřeba kvalifikovaných odborníků na ESG roste. Štěstí přeje připraveným, a proto neotálejte a začněte sestavovat tým již dnes: za rok poptávka pouze vzroste a povinnosti budou na stole.

Pro koho je seminář určen: CEO, CFO, COO, HR, profesionálové v oblasti udržitelnosti

Jak se zúčastnit: Účast na semináři je zdarma. Pro registraci "zakupte" lístky zde v prostředí události. 

Nezmeškejte šanci zjistit, jak vyškolit vlastního hvězdného ESG manažera. Připojte se k nám a získejte přehled, praktické návody a odpovědi přímo od Karla Kotouna. Těšíme se na vaši účast!

Tickets

  • Potvrzení o registraci

    0,00 CZK

Gesamtsumme

0,00 CZK

Diese Veranstaltung teilen

bottom of page